Choď na obsah Choď na menu
 


Návyková romantika, ktorá vás dostane!

sef.jpg
...odvtedy na teba myslím každý deň, či už si pri mne alebo nie. Vrátila si mi život a nie je nič, čo by som chcel viac, než ten život stráviť s tebou. Chcem byť mužom, ktorý sa bude každú noc pozerať pod tvoju posteľ a ktorý sa bude vedľa teba každé ráno prebúdzať. Zmenila si ma. Keď som s tebou, som sám sebou, len som tou lepšou verziou, pretože vďaka tebe chcem byť lepším mužom. Zvyšok svojho života chcem stráviť s tebou a chcem, aby to začalo už včera.

 

Máte chuť na romantiku, ktorá je sexi, šteklivá a zábavná? Ak nechcete čakať, môžete si príbeh Šéf stiahnuť hneď teraz a presvedčiť sa: na Amazone získal v takmer 2000 hodnoteniach 4,7 hviezdičky z maximálnych 5.

Reese trčala v zadnej časti reštaurácie a zúfalo sa snažila dovolať kamarátke, aby ju vyslobodila z nudného, nevydareného rande. Nevšimla si, že za ňou stojí Chase Parker. Napokon jej práve on pomohol dostať sa z tejto prekérnej situácie. Podišiel k ich stolu, tváril sa ako jej starý známy a vyťahoval trápne príhody zo „spoločného“ detstva. Bola to čudná konverzácia, no iskrenie, humor a šarm neznámeho Reese ešte niekoľko nocí nedali spávať. Myslela si, že sa už nestretnú, no náhoda všetko zariadila inak. Reese nutne potrebovala prácu a Chase jej ponúkol miesto vo svojej úspešnej kozmetickej firme. Stal sa tak jej novým a veľmi, ale veľmi sexi šéfom...  

 

Toto bol určite ten typ kancelárie, kde každý s každým vtipkoval, dokonca aj so šéfom. Keď sme pokračovali ďalej po chodbe, Chase sa ku mne naklonil so slovami: „Nemusíš sa báť. Pravidlá o sexuálnom harašení sa vzťahujú len na zamestnancov, nie na majiteľa. Dnes ráno som to kontroloval.“ Veľká kancelária na konci patrila Joshovi. Keď sme vošli, sedel tam so ženou, ktorá bola očividne tehotná. Hrbila sa na stoličke a škrabkala sa po bruchu.

 

Novinka Šéf je fantastická oddychovka, sexi a zábavná. Vi Keelandová je americká spisovateľka, autorka dráždivých romantických bestsellerov, ktoré boli doteraz preložené do 20 jazykov. Z jej tvorby sa predalo vyše jeden a pol milióna výtlačkov.

Ak chceš vedieť, kde je tvoje srdce,
pozri sa, kam ti zablúdi myseľ, keď sa túla.

 

Začítajte sa do novinky Šéf:

Reese

Taká škoda hladko oholených nôh.

„Jules? Tu je Reese. Kde si, dočerta? Potrebujem ťa. Toto je najhoršie rande, na akom som kedy bola. Doslova zaspávam. Už som niekoľkokrát uvažovala nad tým, že si hlavu otrieskam o stôl, aby som sa prebrala. Ak nechceš, aby som sa nejako zranila a bola samá modrina, potrebujem, aby si mi naoko zavolala, že ide o niečo súrne. Zavolaj mi späť. Prosím.“ Stlačila som „ukončiť hovor“ a na tmavej chodbe pred dámskymi toaletami v zadnej časti reštaurácie som frustrovane vydýchla.

Prekvapil ma hlboký hlas spoza chrbta. „Ak nie je idiot – a navyše nudný –, dovtípi sa.“

„Prepáčte?“ Keď som sa otočila, zistila som, že o stenu sa opieral muž, ktorý hypnotizoval svoj telefón a písal správu. Pokračoval bez toho, aby od neho čo i len odtrhol zrak.

„Je to najstaršia výhovorka pod slnkom... súrny telefonát. To najmenej, čo môžete urobiť, je vynaložiť trochu viac snahy. Trvá dva mesiace, kým tu vybavíte rezerváciu, a nie je to tu lacné, zlatko.“

„Možno by on mohol vynaložiť viac snahy. Na športovom saku má veľkú dieru pod pazuchou a celý večer nerobí nič, len rozpráva o svojej matke.“

„Nenapadlo vám, že ho možno znervózňuje váš snobský postoj?“

Takmer mi vypadli oči z jamôk. „Chcete sa rozprávať o snobstve? Načúvate môj telefonát a dávate mi nevítané rady, zatiaľ čo stále zízate na svoj telefón.“

Prsty toho blbca zamrzli uprostred písania správy. A potom som sledovala, ako začal dvíhať hlavu, pohľadom nenáhlivo prešiel od mojich členkov, cez holé nohy a spodný okraj sukne, kde zaváhal, potom pokračoval až k mojim bokom, krátko sa zdržal na mojich prsiach, až sa napokon dostal k mojej tvári.

„Áno, správne. Tu hore. Tu mám oči.“

Odtlačil sa od steny a vystrel sa. Zachytil jediný lúč, čo osvetľoval chodbu. Tento pásik mu vrhal svetlo na tvár a ja som na neho ho po prvý raz videla.

Vážne? Toto som nečakala. Pri tom hlbokom chrapľavom hlase a postoji som čakala niekoho staršieho a možno aj v staromódnom obleku. Ale tento chlap bol úžasný. Mladý a úžasný. Na sebe mal len čiernu farbu – pôsobil jednoducho a elegantne, ale aj tak na jeho výzore niečo bolo... Jeho zlatohnedé vlasy boli rozstrapatené v štýle všetko mi je ukradnuté, ale aj tak vyzeral perfektne. Mal výrazné črty – mohutnú ostrú čeľusť, pokrytú jednodňovým strniskom na mierne opálenej pokožke, rovný vyčnievajúci nos a veľké sexi ospalé oči čokoládovej farby, ktoré na mňa teraz uprene hľadeli.

Bez toho, aby zo mňa spustil zrak, zdvihol ruky nad hlavu a pokračoval: „Chcete skontrolovať, či nemám niečo roztrhané, kým sa rozhodnete, či stojím za to, aby ste sa so mnou rozprávali?“

Bol úžasný, uznávam, ale jednoznačne hlupák. „To nie je nutné. Váš postoj rozhodol namiesto mňa. A nie, nestojíte.“

Ruky mu klesli a zachechtal sa. „Prispôsobte sa. Pokúste sa užiť si zvyšok večera, zlatko.“

Soptila som, no ešte raz som sa letmo pozrela na toho krásneho blbca, kým som sa vrátila na svoje rande.

Martin mal prekrížené ruky, keď som sa vrátila na svoje miesto k stolu.

„Prepáč,“ povedala som. „Bol tam dlhý rad.“

„To mi pripomína jeden zábavný príbeh. Vtedy som bol v reštaurácii s mamou a keď sa vybrala na dámske toalety...“

Jeho hlas slabol, kým som pozerala na svoj telefón a želala si, aby zazvonil. Do čerta, Jules. Kde si, keď ťa naozaj potrebujem? Asi uprostred príbehu – aspoň si myslím, že to bolo uprostred – som si všimla, ako ten somár z toaliet prešiel popri našom stole. Keď si všimol môj otrávený výraz, zaškeril sa. Zvedavo som ho sledovala, aby som zistila, s kým tu je.

Postava ženy.

Odfarbená blondína pripomínala pobehlicu a veľké prsia jej šli vypadnúť zo šiat s hlbokým výstrihom. Keď sa chlap, s ktorým bola na rande, vrátil, vypleštila oči. V duchu som prevrátila očami, no napriek tomu som si nedokázala pomôcť a z času na čas som sa musela nebadane pozrieť na ich stôl.

Kým nám doniesli šalát, Martin rozprával o matkinej nedávnej operácii slepého čreva a ja som sa neskutočne nudila. Musela som sa pozabudnúť a zadívala som sa na nich dlhšie, pretože ten muž z toaliet ma prichytil, ako na neho zízam. Cez celú reštauráciu na mňa žmurkol, nadvihol obočie a pohárom si so mnou na diaľku pripil.

Idiot.

Keď ma už prichytil, prečo by som mala tajiť, že ho sledujem? Určite bol zaujímavejší než moje rande. A ani on sa nehanbil a pozeral mojím smerom.

Len čo sa pri jeho stole zastavil čašník, všimla som si, ako fešák z toaliet ukázal mojím smerom a niečo mu povedal. Martin mi stále rozprával o svojej drahej mamičke a ja som sa obzrela za seba, aby som si preverila, na čo by ten atraktívny hlupák mohol cez celú miestnosť ukazovať. Keď som sa znovu otočila, hlupák a jeho partnerka už boli na nohách. Čítajúc z pier som sa dovtípila, o čom asi hovoria... Niečo o tom, že sa pridá k starej kamarátke, aspoň myslím. A potom sa vybrali priamo k nášmu stolu.

Chystá sa Martinovi povedať niečo z toho, čo počul?

„Reese. Si to ty?“

Do čerta!

„Hmm... áno.“

„Fíha. Už je to naozaj dlho.“ Rukou si potľapkal po hrudi. „To som ja, Chase.“

Skôr než som si uvedomila, čo sa deje, ten idiot, ktorý sa očividne volal Chase, sa načiahol, aby ma objal. Kým ma držal v náručí, zašepkal: „Zahraj to so mnou. Spravme tvoju noc vzrušujúcejšou, zlatko.“

Ohromene som hľadela, ako sa obrátil k Martinovi a podal mu ruku.

„Som Chase Parker. S Reese sa poznáme už dlho.“

„Martin Ward,“ predstavil sa môj partner.

„Martin, neprekážalo by ti, keby sme sa pridali? Už sú to celé roky, čo sme sa tuná so Sušienkou videli. Rád by som sa porozprával. Neprekáža ti to, však?“

Hoci mu Chase položil otázku, určite nečakal na odpoveď. Namiesto toho odsunul stoličku pre svoju spoločníčku a predstavil nám ju.

„Toto je Bridget...“ Pozrel sa na ňu, aby mu pomohla vyplniť okno.

„McDermottová. Bridget McDermottová.“ Usmiala sa. Neznepokojilo ju ani naše dvojité rande, ani Chasova očividná neschopnosť zapamätať si jej priezvisko.

Naopak, Martin vyzeral sklamane, že sa z našej dvojice stala štvorica, hoci som si bola istá, že by to nikdy nepovedal nahlas.

Pozrel sa na Chasa, ktorý si práve sadal. „Sušienka?“

„Tak sme ju kedysi volali. Reese bola totiž arašidová sušienka a moja obľúbená maškrta.“

Keď sa Chase a Bridget usadili, nastalo trápne ticho, ktoré prekvapivo prelomil Martin. „Takže odkiaľ sa vy dvaja poznáte?“

Hoci Martin tú otázku položil hľadiac na nás oboch, chcela som Chasovi objasniť, že sa ocitol na tenkom ľade. Toto bola jeho malá hra.

„Nechám Chasa, nech vám povie, ako sme sa prvý raz stretli. Je to naozaj zábavný príbeh.“ Lakťami som sa oprela o stôl a rukami som si podoprela hlavu, pričom som celú pozornosť upriamila na Chasa, a so šibalským úsmevom som mrkala mihalnicami.

Necúvol, trvalo mu len pár sekúnd, kým vymyslel nejaký príbeh. „Vlastne to nebolo prvý raz, čo sme sa stretli – to je na tom zábavné. Dokonca viac než to, čo sa stalo po tom, ako sme sa stretli. Moji rodičia sa rozišli, keď som bol v ôsmej triede, takže som musel prestúpiť na novú školu. Bola neprístupným pekným dievčaťom a ja som nemal žiadnych kamarátov, čo by sa mi vysmievali, keby som ju pozval na rande a ona by ma odmietla. A tak, hoci bola odo mňa o rok staršia, som ju pozval na tanec ôsmakov. Neuveriteľne ma prekvapila, keď súhlasila, že tam so mnou pôjde... Nech je, ako chce, mal som zdravú hladinu testosterónu a zaumienil som si, že od nej dostanem prvý bozk. Všetci moji kamoši zo starej školy to už mali za sebou, tak som bol presvedčený, že teraz prišiel môj čas. Keď sa tancovačka chýlila ku koncu, vyviedol som Sušienku z telocvične vyzdobenej krepovým papierom a balónmi na chodbu, aby sme mali súkromie. No keďže to pre mňa bolo po prvý raz, nevedel som, čo mám čakať. Ale šiel som za svojím cieľom – vrhol som sa na ňu a začal som jej cmúľať tvár.“

Chase sa odmlčal a žmurkol na mňa. „Bolo to dobré, až kým sa nestalo to, čo nasledovalo potom, však, Sušienka?“

Nezmohla som sa na odpoveď. Jeho príbeh mi naozaj vyrazil dych. Ale to, že som neodpovedala, ho, zdá sa, neodradilo, pretože pokračoval vo výmysloch.

„Nech je, ako chce, tu príbeh vrcholí. Ako som povedal, nemal som skúsenosti, ale šiel som strmhlav na vec – pery, zuby, jazyk a všetko, čo k tomu patrí. Po minúte mi ten bozk začal pripadať strašne mokrý, ale páčil sa mi, tak som pokračoval, nechcel som byť prvý, kto sa odtiahne. Keď sme sa nakoniec nadýchli – keď som jej doslova takmer vycucal tvár –, uvedomil som si, prečo to bolo také mokré. Reese uprostred bozku začala krvácať z nosa a obidvaja sme mali tvár zamazanú od krvi.“

Martin a Bridget sa smiali, no ja som bola až príliš ohromená, aby som zareagovala.

Chase sa načiahol a potľapkal ma po ramene. „Ale no tak, Sušienka. Necíť sa trápne. Boli to staré dobré časy, pamätáš?“

„Ako dlho ste spolu chodili?“ opýtal sa Martin.

Chase sa chystal odpovedať, no ja som sa rovnako načiahla a chytila ho za rameno tak drzo, ako chytil on mňa. „Nie dlho. Hneď po tom ďalšom incidente sme sa rozišli.“

Bridget zatlieskala a začala sa vrtieť na stoličke ako vzrušené decko. „Chcem počuť o tom ďalšom incidente!“

„Vlastne si nie som istá, či s tým mám začínať, keď tak nad tým rozmýšľam,“ uvažovala som. „Je toto vaše prvé rande?“

Bridget prikývla.

„No, nechcem, aby si si myslela, že má Chase stále ten istý problém. Lebo naša malá nehoda sa stala už dávno.“ Naklonila som sa k Bridget a zašepkala som: „Vekom nadobúdajú lepšiu kontrolu a zručnosť. Zvyčajne.“

Zdalo sa, že namiesto toho, aby sa Chase rozčúlil, ho môj príbeh zaujal a bavil sa na ňom. Dokonca vyzeral hrdo. Zvyšok večera pokračoval zhruba rovnako. Chase rozprával historky o našom vymyslenom detstve, pričom sa nebál strápňovať aj seba, a všetci sme sa bavili. Niekedy som k jeho príbehom niečo pridala, ale len vtedy, keď som pri tých hlúpostiach, čo si vymýšľal, nemala otvorené ústa.

Nebola som z toho nadšená, ale musela som pripustiť, že sa mi ten hlupák začínal páčiť. Aj keď rozprával príbehy o tom, ako mi z nosa tiekla krv, či o tom, ako som si nešťastne vypchávala podprsenku. Ku koncu večera som objednala kávu, aby sme sa ešte zdržali – naša výmena názorov na chodbe pred toaletami bola už dávno zabudnutá.

Vonku pred reštauráciou sme Martin, Chase a ja podali lístok zamestnancovi. Pokiaľ šlo o začiatok a koniec prvého rande, radšej som mala všetko pod kontrolou, preto som sa s Martinom stretla až v reštaurácii. Samozrejme, že Bridget prišla autom spolu s Chasom tak, ako to na normálnom rande chodí. Kým sme čakali na naše autá, držala sa ho tak, že to vyzeralo, akoby sa oňho obtierala. Keď sa ako prvé objavilo moje žiarivo červené audi, nebola som si istá, ako sa mám so všetkými rozlúčiť. Vzala som si kľúče a postávala som pri otvorených dverách.

„Pekné auto, Sušienka.“ Usmial sa Chase. „Lepšie než tá kopa šrotu, na ktorej si chodievala do školy, že?“

Zasmiala som sa. „Myslím, že hej.“

Martin pristúpil bližšie. „Rád som ťa spoznal, Reese. Dúfam, že si to niekedy zopakujeme.“

Nechcela som čakať, kým sa ma pokúsi pobozkať, a tak som ho objala. „Ďakujem ti za večeru, Martin, bolo to príjemné.“

Ustúpila som a potom ku mne pristúpil Chase, aby ma objal aj on. Na rozdiel od priateľského objatia, ktoré som uštedrila Martinovi, si ma Chase úplne pritiahol k svojmu telu. Bože, bolo to také príjemné. A potom urobil tú najčudnejšiu vec... Moje dlhé vlasy si niekoľkokrát obmotal okolo ruky a pridržal ich, aby mi mierne zaklonil hlavu. Pozeral sa mi na pery a keď som sa na neho dívala, na krátku sekundu som mala pocit, že ma možno pobozká.

Potom sa sklonil a pobozkal ma na čelo. „Uvidíme sa na stretávke na budúci rok?“

Prikývla som, trochu vyvedená z miery. „Hmm... jasnačka.“ Keď ma pustil, rýchlo som sa pozrela na Bridget. „Rada som ťa spoznala, Bridget.“

Zdráhavo som nastúpila do auta. Cítila som jeho pohľad, a tak som sa pozrela nahor, kým som si zapínala pás. Chase ma dychtivo sledoval. Vyzeralo to, akoby mi chcel niečo povedať, ale po niekoľkých ďalších sekundách bolo čudné zostať tam sedieť a čakať.

Zhlboka som sa nadýchla a naposledy som im zamávala. Sama som sa čudovala, prečo som mala zrazu taký pocit, akoby som za sebou nechávala niečo dôležité