Choď na obsah Choď na menu
 


Osídla lásky

Meagan McKINNEY

OSÍDLA LÁSKY

IN THE DARK

Vydavateľstvo: Ikar, 2000

Obrázok  ANOTÁCIA:

Mladá veterinárna lekárka Alana hľadá stopy po svojich príbuzných, pretože jej matku vydedil otec, ktorý nesúhlasil s jej nevhodným sobášom. Zistí, že teta Jacqueline, jediná dedička obrovského rodinného majetku, zmizla za tajomných okolností. Alana nevie, či môže dôverovať mužovi, ktorý v nej vyvolal nežné city, alebo či uviazne v osídlach lásky, ktoré ju vrhnú do nešťastia...

Obrázok

Len čo sa Alana Blum-Jonesová dozvie o zmiznutí tety, pricestuje z Bostonu na Blumfield.

Tam sa stretáva s Petrom Youngbloodom, ktorý sa k nej správa trochu podozrievavo...

Kde zmizla teta Jacqueline? Žije ešte alebo je už mŕtva? Kto predal tete vykastrovaného koňa za desať miliónov, keď takú hodnotu nemá?

Otázky sa množia, na Alanu padá tieň podozrenia z vraždy...

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si to!

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Meagan McKinneyová

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hm..

(Lisa, 22. 2. 2010 23:18)

Uplne sklamanie..
Nebolo to zle, typicky dobre od McKinney.. Napisane dobre ale nejak to vysumelo do prazdna, ziadny pocit to vo mne nezanechalo.. A spajat romantiku s detektivkou.. naco ? Malokedy to tym autorkam vyjde. K postavam neslo vytvorit blizsi vztah, hlavni hrdinovia ako keby sami o sebe nevedeli nic :)A ta detektivna zapletka.. ja neviem podla mna to bolo navyse.. vzdy je dobre ked je romantika s niecim spojena, ked je to komplexnejsi dej, ale spojit zdlllhaveee vysetrovanie nudnej vrazdy neznamej prizbuznej a stmelit to nasilu s romantickym pribehom?
No nic moc, ale urcite odporucam ostatne od tejto autorky.