Choď na obsah Choď na menu
 


Pamätné leto

Elizabeth Lowell

Pamätné leto

Obrázok

Vydal: Remedium, 2006

V originále: Remember Summer

ObrázokAnotácia:

 

Raine Smithová sa chystá súťažiť na Olympijských hrách ako jazdkyňa amerického tímu na konských jazdeckých pretekoch. Otec je šéfom vládneho antiteroristického oddelenia a pre prácu premeškal dcérine detstvo. Rainein odpor k profesii tajného agenta vyrástol z poznania obmedzení, ktoré prináša blízkym ľudom a myšlienka na vzťah s niekým takým sa jej zdá nepredstaviteľná.

 

Rainein otec je pravdepodobným cieľom útoku teroristu a vládni agenti sa zhodujú v názore,  že aj Raine sa ním môže stať vzhľadom na publicitu a príbuzenský vzťah. Napriek tomu si otec želá, aby sa dcére splnil sen a mohla pretekať na olympiáde. Do dejiska hier vyšlú agenta Corda Elliota, aby ju ochránil pred nebezpečenstvom. Mladá žena si agenta hneď získa. Cord po celý život čelil násiliu a naháňal zločincov, avšak rub profesie si plne uvedomil, až keď stretol Raine Smithovú. Zistil, že od života si želá viac ako doteraz. Želá si Raine. Tá si však od Corda udržuje odstup, lebo vie, že je ako jej otec, hoci nepozná dôvody, prečo sa pri nej objavil, ani kto v skutočnosti je.
Ke
ď Cord zistí, že sa zamiloval do Raine, uvedomuje si, že jej lásku si môže získať iba tak, že sa vzdá svojho zamestnania. Ale nemôže to urobiť hneď. Najskôr musí zlikvidovať hrozbu teroristického útoku, pričom v stávke je Cordov život. A olympijské preteky sa začínajú už o niekoľko hodí
n...

 

Obrázok

  Neviem, kde táto autorka chodí pre inšpirácie na stvárnenie svojich postáv, ale rozhodne by som s ňou rada šla na tieto vychádzky :-) Jeden hrdina lepší než druhý.

Úprimne, nevedela by som si vybrať!

Cord Elliot trávi aktívny život, kde na neho číha nebezpečenstvo na každom kroku a to v ňom začína zmrazovať všetko ľudské. Potrebuje Rainino teplo, ale či ho dostane, záleží od ženy, ktorá sa bojí žiť ako jej mama a neustále čakať, kedy zavraždia muža, ktorého ľúbi.

 

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Elizabeth Lowell - Ann Maxwel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.