Choď na obsah Choď na menu
 


Prvá dáma

Susan Elizabeth Phillipsová

Prvá dáma

Obrázok

Vydavateľstvo: Ikar, 2003

V originále: FRIST LADY 2000

Obrázok Anotácia:

Nealy, krásna vdova po prezidentovi Spojených štátov, tajne uniká z Bieleho domu, lebo chce byť aspoň pár dní sama a žiť ako obyčajný človek. Potrebuje na to len perfektné prestrojenie a trochu odvahy. Zatiaľ čo po nej celá krajina pátra, Nealy stretne zvodného muža, ktorý má tiež svoje dobre strážené tajomstvo. Spolu sa vydajú na dobrodružnú cestu, od ktorej každý z nich očakáva naplnenie svojho sna.

Obrázok

Musím povedať,že  je to strašne dlho čo som nečítala knihu zo súčastnosti. Som rada, že som sa rozhodla túto knihu prečítať, koniec mi síce prišiel troška uletený nuž ale veľmi som sa bavila, kniha bola plná vtipných dialógov a humorných situácií.

No k anotácii, Nealy stretáva Mata ked jej na úteku ukradnú auto i z peniazmi, Mat je zas v nezávideniahodnej situácii, keď sa sám vydáva na cestu v karaváne spolu s batoľaťom a pubertiačkou, Nealy mu príde vhod ako dočasná opatrovateľka.

Nealy si užíva v každú minútu svojej slobody, postupne si získava Mata i dievčatá. Cestou však obaja zisťujú že majú nejako priveľa tajomstiev a nie len oni aj ich dve spolucestujúce čo to skrývajú.

Ak máte radi romantické a vtipné čítanie tak odporúčam.


Spracovala LENKA

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Susan Elizabeth Phillips

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

úžasné!

(jenyx, 20. 7. 2010 11:24)

mám túto knihu doma a nedávno som po nej opäť siahla, pači sa mi na nej že je vtipná a tak nejak realistická, autorka podáva príbeh tak, že mu uveríte a úplne zabudnete, že v reálnom živote by prvá dáma len ťažko žila s obyčajným chlapíkom a navyše novinárom, tiež je tam naozaj veľa vtipných situácií a momentov a lucy je skvelá, úplne najlepšia postava, jej hlášky ma vždy dostali