Choď na obsah Choď na menu
 


Púštny kvet

Elizabeth LOWELL

PÚŠTNY KVET

DESERT RAIN

v ČR: Pouštní déšť

 Vydavateľstvo: SR: Remedium, 2004,

                         ČR: Alpress v edícii Klokan, 1999

 

ObrázokANOTÁCIA:

 

Holly je bojazlivá nevinná žena, ktorú prenasleduje jej minulosť a sníva o mužovi, s ktorým by mohla zdieľať svoje tajomstvá, mužovi, ktorý by ju navždy verne miloval.

 

Shannon je jedna z najkrajších žien na svete, jej tvár a postava sú ozdobou väčšiny módnych časopisov. Už mnohí muži sa o ňu uchádzali a bojovali o ňu, no iba jeden - ten pravý - na ktorého stále čaká, si ju môže získať.

 

Holly Shannon Northová je plná protikladov: sebaistá a predsa  zraniteľná, známa a predsa nedotknutá. Osud ju zaviedol späť do Hidden Springs, kde sa stretla so svojou prvou láskou, kde môže byť sama sebou.

Návrat k Lincolnovi McKenziemu, kalifornskému rančerovi, ju privádza k myšlienkam ako oživiť starú lásku.

 

 Holly je krehká, nevinná a nedokáže milovať nikoho iného len Lincolna. Shannon je známa krásavica, modelka z titulok prestížnych časopisov. Lincoln neznáša modelky a v spomienkách má stále zraniteľnú Holly. Holly a Shannon je ale jedna a tá istá osoba. Keď sa Lincoln napokon s Holly stretáva, netuší, že je zároveň i populárnou Shannon, ktorú považuje síce za krásnu ženu ale pobehlicu. Dokáže ho Holly presvedčiť, že ona taká nie je?

 

Spracovala Elen

 

Náhľad fotografií zo zložky Elizabeth Lowell - Ann Maxwel

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.