Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvo príťažlivosti sŕdc

Ruediger Schache

 

Tajomstvo

 

príťažlivosti sŕdc

 

Obrázok

Obrázok

Vydavateľstvo IKAR 2009 - najhorúcejšia novinka, ktorá prichádza na slovenský knižný trh

 

exkluzívne v predstihu iba na romantike 

 

Rhondy Byrnovej „Tajomstvo“ . Ikar prichádza z ďalšou lahôdkou tentoraz venovanou láske a vzťahom. Prečítajte si exkluzívne v predstihu iba na romantike.

Obrázok Nič v našom živote nie je náhoda. Za všetkým je tajomná sila v našom vnútri. Má vplyv na to, či jeden druhého nájdeme. Je pôvodcom toho, čo cítime a ako následne konáme. Keď tejto sile porozumieme a naučíme sa ju formovať, nájdeme kľúče potrebné k plnohodnotneObrázokj láske.

 

Svetový bestseller Rhondy Byrnovej „Tajomstvo“ má nádejného nasledovníka. Nemecký spisovateľ a expert na vedomie Ruediger Schache vydal knihu „Tajomstvo príťažlivosti sŕdc“

 

, z ktorej sa v Nemecku za pol roka predalo 500-tisíc kusov. Práva na preklad už kúpili mnohé ďalšie krajiny a medzi nimi aj Slovensko...

 

R.Schache je úspešný prednášateľ a novinár, ktorý sa naučil chápať hlboké súvislosti osobného života, lásky, vzťahov a učí to teraz aj iných. Jeho kniha má podobne ako „Tajomstvo“ mystickú atmosféru, v ktorej spája poznatky, skúsenosti a rady, ako nájsť ten správny kľúč k srdciam iných.

 

Ruediger Schache napríklad tvrdí, že existuje nespočetné množstvo myšlienok o láske,

ktoré programujú magnet nášho srdca odpudzujúcou silou. Napríklad:

- O lásku treba bojovať. Toho druhého musíte presvedčiť.

- Času je málo. Ak sa nepoponáhľate a nezískate si partnerovu náklonnosť, stratíte ho.

- Iní ctitelia sú všadeprítomní a treba ich predbehnúť a zatlačiť do úzadia.

- Žiadaní sú už dávno zadaní. Ak sú voľní, určite v tom bude nejaký háčik.

- O lásku ide len vtedy, ak ju jeden druhému ustavične vyznávate. Nie je to tak? Veď až potom je to skutočná láska.

Veď väčšina z nás túži po zmysluplnom a naplnenom živote. Chceme rozumieť veciam okolo seba, pochopiť, prečo vzťahy fungujú tak ako fungujú. Často sa nám však zdá, že práve tieto túžby a potreby sa nám darí uspokojovať tým ťažšie, čím viac sa o to snažíme. Schache preto odhaľuje existenciu tajomnej sily príťažlivosti a vyžarovania, ktorá pôsobí v každom z nás a riadi naše kroky. Ponúka 10 tajomstiev skrytých v reálnych príbehoch, ktoré sú doplnené vysvetlením, ich zmyslom a návodom, ako nastaviť ten svoj „magnet“. Magnet, ktorým pritiahneme ľudí a situácie, po ktorých naozaj túžime. Každé tajomstvo je podložené prastarým poznaním, citátmi slávnych ľudí, ktoré v súvislosti s textom a konkrétnym príbehom posúvajú uvažovanie ďalej.

 

Obrázok

 Jeden z príbehov:

„Nevydarený obchod so životom“

 

Michael a Astrid sa spoznali, keď mali dvadsať, ako študenti ekonómie na univerzite. Okamžite sa do seba zamilovali. Ešte aj po rokoch si boli obaja istí, že chcú spolu stráviť život. Cítili k sebe takú hlbokú lásku spojenú s prianím po slobode a dobrodružstve, že sa dohodli: Obaja využijú svoje vynikajúce vzdelanie, aby robili to, čo sa označuje ako kariéra. Celú svoju energiu a čas do štyridsiatky použijú na to, aby zarobili a ušetrili čo najviac peňazí. Z toho majetku budú môcť potom až do staroby prežívať lásku tak, ako si to vysnívali. To bol ich plán a presne tak aj robili. Veľa pracovali, dopriali si skôr málo a ich majetok rástol, ako plánovali. Vo veku tridsaťosem rokov mala Astrid autonehodu a zomrela.

 

Obrázok Schache preto radí – prežívajte vytúžené pocity teraz. Samozrejme, môžete mať ciele, môžete spriadať plány a nasledovať svoje túžby. Môžete rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti a prejavovať sa. Môžete stále niečo prežívať. Len to nerobte na úkor prítomnosti. Lebo dnešok je to jediné, čo určite máte.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Buďte prvý a napíšte komentár.