Choď na obsah Choď na menu
 


TRABLE NA JEHLÁCH

Dodd Christina

TRABLE NA JEHLÁCH

Trouble in High Heels (2006)

Levné knihy, 2010

ObrázokBrandi Lynn Michaelsová, mladá, krásná právnička se přestěhovala kvůli snoubenci do Chicaga. Ještě si ani nestačila vybalit v novém bytě zavazadla, když zjistí, že nic není tak, jak se zdálo. Všechny plány jí změní jediný telefonát, ve kterém jí snoubenec oznámil, že z jejich společné budoucnosti sešlo, protože se právě oženil v Las Vegas s těhotnou přítelkyní. Roztrpčená Brandi se rozhodne, že její pošramocené sebevědomí může napravit pouze flirt s nějakým krásným cizincem.

 

Román zo súčasnosti s celkom pútavou zápletkou a zaujímavým rozuzlením, predchádza v sérii knihe ELEGANTNÍ VÝMLUVA .

 

Brendi je úspešnou právničkou, ktorá sa presťahovala za svojím snúbencom a nastupuje na nové miesto v prestížnej právnickej kancelárii. Avšak len čo sa ako tak zabýva v novom byte a teší sa na novú prácu, dozvedá sa, že sa jej snúbenec práve oženil v Las Vegas so svojou milenku ktorá čakala jeho dieťa. Brendi rieši situáciu po svojom, predá drahý zásnubný prsteň a za tieto peniaze si kúpi luxusné šaty, zmení účes... A vyrazí na večierok uloviť muža, aby sa svojmu nepodarenému snúbencovi pomstila. Jej plán vychádza perfektne, keby sa však z jej tajného milenca nevykľul v pondelok ráno po vášnivom víkende zlodej šperkov ale hlavne jej prvý klient na novom pracovnom mieste... To ale zďaleka nie je všetko, týmto sa pre Brendi problémy len začínajú.

 

Pútavo a vtipne napísané, hoci má kniha niečo cez tristo strán čítala sa veľmi rýchlo a o prekvapenia v nej nebola núdza. Skvelá oddychovka, ktorú iste odložíte po prečítaní s príjemným pocitom.

 

 

Spracovala LENKA

The Fortune Hunters

  • Trouble in High Heels (2006)TRABLE NA JEHLÁCH LK 2010
  • Tongue in Chic (2007)- ELEGANTNÍ VÝMLUVA LK 2010
  • Thigh High (2008)- ČERVENÉ LODIČKY LK 2010
  • Danger in a Red Dress (2009)
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

....

(matula, 27. 2. 2011 21:01)

plne suhlasim:) hoci vacsinou citam historicke romany,aj tuto knihu som zhltla za par hodin a bola super..odporucam!;-)