Choď na obsah Choď na menu
 


Vášnivý a sexi klamár

vasnivy-lhar.jpg
Niekedy je lepšie ísť do toho naplno a neriešiť príliš veci. Nezamotávať sa a dať na svoj inštinkt...

Je tu štvrtá kniha v sérii Vášnivých, ktorá sa začala Vášnivým zvodcom – ten Sylvia Day označila za „sladko vzrušujúci poklad“ a Romantic Times vyhlásil zvodcu za knihu roka. Nasledoval Vášnivá sprosťák a Vášnivý hříšník.
Teraz vyšiel Vášnivý lhář, ktorý si môžete okamžite stiahnuť do čítačky alebo tabletu. A čítať o pár minút. Navyše so zľavou 34%, takže ušetríte viac ako tretinu :-).

 

Autorské duo Christina Laurenová je u nás celkom známe a najmä obľúbené. Fanúšičky si dámy získali najmä Božským bastardom a odvtedy im ide karta. Všetky ich príbehy sú postavené na podobných pilieroch – búrlivá zápletka, vášnivá romantika, štipka humoru a najmä dvoch sympatických hlavných hrdinov.

Tak je to aj vo Vášnivom klamárovi.
London Hughesová sa po niekoľkých rokoch strávených na vysokej škole oddáva surfovaniu, po nociach pracuje za barom, vysedáva s kamarátmi a dôkladne skúma, ako to v živote vlastne chodí. Všetko šlape ako hodinky, nič nerieši, neplánuje...proste pohoda a klídek.

No jedného večera ju absolútne prevalcuje sexi úsmev Luka Suttera a ona je zrazu zmätená. Luke je na prvý pohľad playboy, fešák, z ktorého idú mnohé do kolien. London to vie, uvedomuje si to, ale čosi jej stále opakuje: kašli na to a proste to skús. Ako jednorazovku.

Luke je už dlho sukničkár, má to v krvi, takže si ani neuvedomuje, čo robí a ako sa správa. Ale po úžasnej noci s London si uvedomí, že sa od bolestného rozchodu vlastne nikam neposunul. Vrhal sa z jedného vzťahu do druhého. Kdekoľvek a s kýmkoľvek. Vďaka London však zrazu zatúži po niečom viac.

A na dvojicu, ktorá vlastne spočiatku ani nechcela randiť, ani sa do seba zamilovať, sú akosi často spolu, nahí a šťastní...

Každý vzťah však tvoria dvaja ľudia...a ich minulosť. London si Lukom síce užíva, ale keď zistí, aká je jeho minulosť, všetko sa začne zamotávať. A presne tomu sa chcela vyhnúť. Takže teraz je len na Lukovi, aby svoj život od základu zmenil a presvedčil ju, že mu má dať šancu a nemá to vzdávať.

Vášnivý lhář je skvelá romanticko-vášnivá oddychovka na pohodový víkend. Len si ležíte, pojedáte oriešky, popíjate čaj a lenivo sa prevaľujete v posteli. S Vášnivých klamárom :-)

Stiahnite si ukážku hneď teraz ZADARMO.

lhar.jpg